סוויטות VIP

אם אתם רוצים לבלות כמה ימים בסוויטה מפנקת ומיוחדת מאד, אחת מתוך עשר הסוויטות היוקרתיות של מלון קוואסקי היא המקום המתאים ביותר עבורכם. הסוויטות של מלון זה מציעות יוקרה, עושר, נוחות וגם לא מעט יופי. בהיותן פונות אל לקוחות, המעוניינים בשקט, שלווה וגם רוגע, ממוקמות סוויטות אלו בקומות העליונות של בית המלון, על מנת לאפשר לאורחים, השוהים בהן, את הפרטיות המלאה.

במלון ישנן עשר סוויטות בגדלים שונים ובעיצובים מסוגים שונים. כל אחת מהסוויטות משלבת, במסגרת עיצובה, לא מעט אלמנטים אומנותיים, הבאים לידי ביטוי ביצירותיהן של מיטב האמנים של ארצנו, הנמצאות בכל פינה בהן כמעט. הסוויטות המשפחתיות של מלון קוואסקי, וכפי שמרמז שמן, מיועדות למשפחה עם ילדים או לקבוצות של כמה זוגות או חברים. בסוויטות ישנו אזור, המשותף לכל שלושת חדרי השינה שלהן, שבו מערכת קולנוע ביתית משוכללת, פינת סלון נוחה ויוקרתית בעיצובה וכמובן גם חלון גדול, הפונה אל נופיה של העיר.

הסוויטות הקטנות יותר מתאימות לזוג והן מרווחות ונוחות במיוחד. מלבד פינת המטבחון המאובזרת שבהן, הן מציעות גם סלון עם טלוויזיה ומסך גדול, מערכת שמע עם מיטב החידושים וגם מרפסת פרטית עם ג'קוזי מפנק. בנוסף, ישנו גם חדר שינה עם מיטה גדולה ומצעים רכים ונעימים. חדר הרחצה של סוויטות אלו הוא גולת הכותרת שלהן. יש בו אמבטיה גדולה ומרפסת צמודה, הצופה אל הים.