מתקנים

מלון קוואסקי רוצה להציע לכם את הטוב ביותר, ובעיקר חופשה שכולה כייף והנאה בלתי רגילה. המלון, בהיותו מודרני וחדשני מאד, מציע מבחר של מתקנים לאורחיו, כדי להפוך את השהות שלהם במקום לחוויה מיוחדת במינה.swimming pool

בריכות המלון – אמנם הוא נמצא במרחק הליכה מחופי הרחצה, ובכל זאת, מציע המלון גם פתרונות מתאימים לאלה המעוניינים להישאר במלון וליהנות ממתקניו. במלון ישנה בריכה חיצונית, הממוקמת בקומה העליונה שבו. הבריכה צופה אל הים ובצמוד לה ישנו משטח רחב עם מיטות שיזוף וגם בר נייד, העומד לרשותכם של אורחי המקום. בנוסף, מציע מלון קוואסקי גם בריכה מחוממת הפועלת בעיקר בסופי השבוע ובחודשי החורף הקרים.

Group Of People Weight Training At Gymחדר כושר – למי שחשוב לשמור על הכושר גם במהלך החופשה, מציע בית המלון חדר כושר מצויד במיטב מתקני הספורט והכושר. בנוסף, ישנו מדריך מקצועי במקום העומד לרשותם של האורחים וכן גם מקלחות צמודות וחדר ספא, שבו סאונה וג'קוזי פרטי. מספר פעמים בשבוע מתקיימים בחדר הכושר חוגים, המיועדים לקהל הרחב, וכן גם לאורחי בית המלון עצמו.

vallet2-150x150

חנייה – כדי לאפשר לאורחיו של המלון את הנוחות המרבית, מוצע להם מגרש חנייה תת קרקעי, השייך למלון ומיועד לאורחיו בלבד. מהמגרש ישנה גישה ישירה לבית המלון מבלי הצורך לצאת החוצה. החנייה במגרש היא ללא תשלום.

טרקלין-1024x682

מועדון לאנשי עסקים – אנשי עסקים, המעוניינים לבלות בבית המלון כמה ימים, יוכלו ליהנות משירותיו של בית המלון, המתאימים לכל מי שרוצה לשמור על קשר עם לקוחותיו ולהמשיך בעבודתו. במועדון, המיועד לאורחים אלה, ישנן עמדות מחשב, מדפסת, מכונת פקס וגם אינטרנט אלחוטי ללא תשלום. בנוסף, ישנו גם בר ובית קפה קטן, המציע ארוחות קלות ושתייה קרה או חמה. בשעות הערב ניתן לקבל במקום גם שתייה חריפה.