אטרקציות בלונדון

אטרקציות בלונדון תוכלו למצוא בשפע אם רק תחפשו את נקודות התצפית המדליקות ביותר ואת המסלולים המרכזיים. אם עדיין לא תכננתם את המסלול שלכם, כדאי שתכירו את שלל האטרקציות לפני שתגלו אותם רגע לפני שתצטרכו לחזור ארצה: ביג בן, הגלגל הענק, גשר לונדון, שיטוט קל בבריטיש מוזיאום, ארמון באקינגהם, כיכר פיקדילי, מאדם טוסו ועוד – לונדון מציעה מגוון פעילויות ואתרים למבוגרים, צעירים וילדים שיגרמו לכם לחשוב על הטיול הבא.

אם הגעתם לטיול בלונדון עם כל המשפחה, תמיד תמצאו היכן לטייל ואיפה לבלות עם הילדים. אם החלטתם לנפוש לבד, תוכלו להכיר את הפאבים המדליקים בכיכר פיקדילי ולעלות על האוטובוסים האדומים בהלוך ובחזור למלון. בכל שעה ביום תוכלו למצוא תעסוקה ובין לבין תמצאו קצת זמן לשופינג. בשביל שתוכלו להתנייד ממקום למקום, כדאי שתכירו קודם כל התחבורה הציבורית שמאפשרת לכם להגיע לכל מקום בכל שעה וזמן. האוטובוסים האדומים עוברים בכל רחבי העיר וניתן להתנייד איתם בנסיעות פנימיות בנוסף אליהם, קיימת רכבת תחתית המחולקת לצבעים הנושאים את השמות של הקווים שקיימים בעיר.

בשביל שתוכלו לטייל בכל מקום אטרקטיבי בלונדון, אתם צריכים לתכנן לעצמכם את המסלול לטיול הקרוב ולהחליט היכן אתם מתמקמים, כמה זמן נסיעה יש לכם ממקום למקום, כמה כסף אתם צריכים לקחת, כמה זמן אתם מקדישים לשופינג והכי חשוב, כמה כסף אתם מוכנים להשקיע על אטרקציות בלונדון שיסחפו אתכם למקומות מופלאים. אחרי שחישבתם את כל ההוצאות וקיבלתם החלטה היכן אתם מעדיפים לבקר, הגיע הזמן לסגור את המלון והטיסה. בהמשך, תוכלו לתכנן ולהכיר את האטרקציות לפי המיקום שבו תתגוררו. אין יותר נוח מטיול בקרבת בית המלון שלכם, תוכלו לצאת ולבלות ביחד עם המשפחה ולחזור בחזרה כשאתם מטיילים רגלית. אולם, ההמלצה שלנו היא להכיר גם את התחבורה הציבורית שקיימת בלונדון, היא נחשבת אטרקציה רצינית. האוטובוסים האדומים, הם אלו שהרבה תיירים אוהבים לעלות עליהם ובעיקר לקומה השנייה ולעומתם, יש את הרכבת התחתית שמכירה לכם עולמות של תחבורה אחרות לגמרי. אם עוד לא ניסתם את האפשרות הזו, הרבה תיירים יוכלו לספר לכם ששתי האופציות יכולות להיות מוצלחות.

הגעתם ללונדון והכרתם את שלל האטרקציות שכל תייר חייב להכיר ומתחשק לכם להכיר מקומות נוספים שהרבה תיירים לא מספיקים בזמן השהות שלהם? הצגות בלונדון נחשבות לאטרקציה המרהיבה וגרנדיוזית שתכירו. ההצגות בלונדון שונות לחלוטין מההצגות שיש בארץ, השחקנים מציגים לכם מופע ענק ודומה מאוד לסרטים ההליווידים שיצא לכם לצפות בהם. קיימים שלל הצגות בלונדון שמאפשרות לכם לחוות אפילו את סרטי הילדים שאתם כל כך אוהבים בצורה אחרת. כמו בכל עיר ומדינה, אתם צריכים להכיר גם את העולם הזה ואם טסתם ביחד עם המשפחה והילדים זו יכולה להיות אופציה מדליקה ומרעננת. אם נשאר לכם יום או יומיים שלא הספקתם למלא באטרקציה מגניבה, הצגות בלונדון יסגרו לכם את הפינה וישאירו אתכם המומים ונרגשים בו זמנית. טיול מהנה!